Nie lubię pana, Panie Fellini

Nie lubię pana, Panie Fellini

2017-12-08 19:00

  • Gatunek: MONODRAM
  • Czas trwania: 80

Nie lubię pana, Panie Fellini jest monodramem o Giuliettcie Masinie, wspaniałej włoskiej aktorce, zdobywczyni dwóch Oskarów, partnerce życiowej Federica Felliniego. Aktorce bez której, jak twierdzi wielu znawców kina, nie byłoby wielu dzieł jej męża.

Monodram rozpoczyna się pierwszym spotkaniem Giulietty i Federica, a kończy śmiercią obojga i... "zmartwychwstaniem" Giulietty. Po drodze - wędrujemy przez ich wspólne życie i kolejne plany filmowe. "La strada", "Noce Cabirii", "Ginger i Fred".

Spektakl wyreżyserował Marek Koterski, w rolę bohaterki wcieliła się Małgorzata Bogdańska.
Monodram jest kolejnym projektem "Teatru w walizce", którego jedynymi stałymi elementami są: osoba bohaterki oraz walizka rekwizytów.

Serdecznie zapraszamy na naprawdę niezwykły spektakl, na 80 minut niebywałej przygody, na sztukę dzięki której oderwiemy się na chwilę od dzisiejszych czasów i przeniesiemy do świata wielkiego kina, ale nie tego znanego ze świateł reflektorów i czerwonych dywanów, nie tego pełnego przepychu. Przeniesiemy się do świata wspaniałej kobiety, świata pełnego wielkich sukcesów, ale też lęków, smutków i małych upadków. Świata często sprzecznego, zagubionego...
W tym roku mija 95 rocznica urodzin Giulietty Masiny.

* * * * * * *

Kasa Teatru czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00 (wejście od alei PCK)

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w sprzedaży internetowej (poniżej: "KUP BILET")