Urodziny w Teatrze DOM?

urodziny

Urodziny w Teatrze są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych imprez. Przede wszystkim dają możliwość przeżycia NAJWAŻNIEJSZEGO DNIA w sposób niekonwencjonalny, w oparciu o zupełnie inny - tajemniczy świat.

Co proponujemy?
Poniżej znajduje się kilka propozycji, lecz to Państwo zdecydują o kształcie tego wydarzenia.

Po pierwsze... musimy ustalić datę. Niedziela? A może środek tygodnia zaraz po szkole? Musimy też sprawdzić, czy termin nie koliduje z innym wydarzeniem teatralnym.
Jeśli już się zdecydowaliśmy kiedy, zastanówmy się jak długo i do wybranego czasu dopasujemy atrakcje.

Do dyspozycji naszych miłych Gości oddajemy nie tylko scenę wraz z widownią, ale też dolne i górne foyer. Mały Gospodarz może przyjmować i wprowadzać gości witając ich na parterze. Jesli tak sobie Państwo zażyczą, opiekunowie mogą mieć do dyspozycji właśnie tę część teatru.

foyer. parter

Projekcja filmu, występ iluzjonisty, a może warsztaty taneczne lub występ mima?
W drugiej części imprezy zgłodniałych i spragnionych uczestników zaprosimy do stołu na mały poczęstunek. Pełne brzuszki sprawią, że będzie więcej ochoty na udział w zabawie pod okiem animatorów. Nauka tańca? Gry i zabawy? Konkurs i wiedzy wszelakiej, a może warsztaty plastyczne? Ta część imprezy może potrawać 45 - 60 minut.

A potem? Tort i życzenia, dużo śmiechu, sesja fotograficzna i zabawa taneczna?

To wszystko może odbyć się w naszym Teatrze, zapraszamy do kontaktu mailowego
biuro@teatrdom.pl (koniecznie z dopiskiem URODZINY) lub pod numerem telefonu 533321133 w godzinach od 9:00 do 15:00 (od poniedziałku do piatku).

ZAPRASZAMY!!!

Sprawdź także: