Magiczny Program Komiczny-oferta dla szkół i przedszkoli.

Magiczny Program Komiczny-oferta dla szkół i przedszkoli.

2019-01-22 08:30

  • Gatunek: iluzja
  • Czas trwania: 60
  • Od wieku: b/o

Edukacyjno-rozrywkowy pokaz iluzji !
Specjalna oferta dla dzieci i młodzieży .

Abrakadabra…

… to magiczne zaklęcie zna każde dziecko. Większość z nich przynajmniej raz w marzeniach przenosiło się w odległy świat, w którym stawało się Alicją z Krainy Czarów, bądź Harrym Potterem.

Być może Państwa to zdziwi, ale macie przed sobą jedną z najciekawszych ofert w Polsce, dotyczącą widowisk iluzjonistycznych.

Gdy ją obejrzycie od razu przeniesiecie się razem z dziećmi do magicznego świata spełnionych niemożliwości. Sztuczki i triki znane dotąd tylko z telewizji ,staną się rzeczywistością !!!

Jak to możliwe?

Podczas tego spektaklu widzowie zobaczą niesamowitą zręczność rąk, kombinację efektownych sztuk magicznych i wizualnych gagów wielokrotnego mistrza Polski i laureata wielu festiwali iluzjonistycznych na całym świecie - Łukasza Granta !!!

Towarzyszyć mu będzie Gwiazda telewizyjnych show ( finalista Mam Talent, Mali Giganci, My 3, Pytanie na śniadanie, Dzień dobry TVN) najbardziej rozpoznawalna przez dzieci twarz polskiej iluzji - Pan Ząbek !!!

A wszystko to w klimacie tajemniczości, niesamowitej muzyki, gry świateł i kostiumów, prowadzone przez niesamowitego aktora i kabareciarza

Piotra "Mozarta" Mocarskiego !!!

Nie uwierzysz własnym oczom !

Czarodzieje i ich pomocnicy zabiorą dzieci w magiczną podróż przez świat iluzji, a przy okazji poznane zostaną prawdziwe magiczne zaklęcia jak „dziękuję” czy „przepraszam”.

Impreza ma charakter interaktywnej gali skierowanej głównie do dzieci i młodzieży w wieku przedszkolnym i szkolnym (podstawówka, gimnazjum ) , gdzie dzieci będą zapraszane na scenę do poszczególnych „iluzji i trików” a na sam koniec każdy „pomocnik” otrzyma nagrodę.

Mnóstwo komicznych sytuacji, pełna interakcja dzieci, choreografia i muzyka oraz wykonanie na miarę spektaklu teatralnego !

Czy właśnie dla Was uda się wyczarować królika ? Poznać sekrety magii i prawdziwe zaklęcia ?


Przekonajcie się sami i wszyscy razem przenieśmy się do Krainy Czarów !!!

Bilety w cenie 30zł (Opiekunowie grup po 2 bilety na każdą klasę Gratis)