V FESTIWAL „GŁOS KOBIET DLA ŚWIATA”

V FESTIWAL „GŁOS KOBIET DLA ŚWIATA”

2020-03-01 10:00

  • Gatunek: Festiwal
  • Czas trwania: 8h

V FESTIWAL
„GŁOS KOBIET DLA ŚWIATA”
pt. „Krystaliczna sieć Życia”

We współczesnym świecie, w którym coraz częściej zatracane są podstawowe wartości ludzkie takie jak: miłość, tolerancja, szacunek, szlachetność, empatia, wrażliwość, pokażmy, że są one nam nadal bliskie i stanowią podstawowy wyznacznik naszego życia. Niechaj to spotkanie będzie naszym głosem za tym co piękne, szlachetne i dobre.
Energia żeńska jako energia stwórcza była i jest strażniczką owych idei. Dlatego spotkanie wielu Kobiet w jednym miejscu może stać się potężnym impulsem energetycznym do zamanifestowania się tych wartości w praktyce.


Spotkanie odbędzie się 1 marca 2020r. w Teatrze DOM w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 243, w godz. 10-18.
Poprowadzi je MAREK TARAN.
Wykład poprzedzony będzie happeningiem według autorstwa ANNY TARAN pt. „KOBIETA”.
Towarzyszyć nam będzie jak co roku cudowny głos ALEKSANDRY STENCKIEJ - WHITEWATER

W trakcie spotkania zapewnione będą przerwy kawowe, ciepły posiłek wegetariański przygotowany przez Bistro „JABŁKO I GRUSZKA” z Rąbienia k/Łodzi.

Zachęcamy Kobiety, które zajmują się rękodziełem, by podzieliły się swoimi wyrobami. Zapewnimy zorganizowanie stoisk by mogły zaprezentować i sprzedać swoje dzieła.

Jak zawsze na zakończenie spotkania odbędą się losowania nagród. Nagrodą główną jak zawsze od kilku lat będzie POBYT I UDZIAŁ W WARSZTATACH CZERWCOWYCH W ŁAZACH.

BILETY DO NABYCIA NA EVENEA