Warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży

''WIDZIEĆ, CZUĆ, MÓWIĆ
...więcej...''

Zapraszamy na warsztaty teatralne, których głównym celem jest praca warsztatowa pełna radości, energii i spełnienia twórczego!
Warsztaty adresowane są do dwóch grup wiekowych:
8-11 lat oraz 12-15 lat
Jeśli chcesz rozwinąć swój talent, pobudzić wyobraźnię i kreatywność, uwolnić energię, czy nauczyć się pracy w grupie, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!
Na zawód aktora składa się wiele czynników, które rozwijają nie tylko przyszłego artystę, ale pobudzają również rozwój osób, które w przyszłości planują pracę jako naukowiec, prawnik, nauczyciel, czy biznesman.
Dlatego warsztat ''WIDZIEĆ, CZUĆ, MÓWIĆ...więcej...'' adresowany jest do wszystkich młodych osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności z zakresu:
- dykcji i emisji głosu,
- otwarcia na kontakt z drugim człowiekiem,
- świadomości własnego ciała,
- pracy zespołowej,
- umiejętności występowania publicznego,
- umiejętności kontrolowania swoich emocji,
- przełamania swojej wstydliwości,
- interpretacji tekstu,
- przygotowania do bycia aktorem.


Zajęcia prowadzi Pani Joanna Wiśniewska - aktorka i logopeda.Czwartki: grupa 8-11 lat – zajęcia w godz.17:00 – 18:15

grupa 12-15 lat – zajęcia w godz.18:30 – 20:30

Zajęcia odbywają się w terminie 7.03.2019 – 14.06.2019.
Grupa młodsza - pojedyńcze zajęcia trwają 65 minut - miesięczny koszt 152 zł.
Grupa starsza - pojedyńcze zajęcia trwają 120 minut - miesięczny koszt 200 zł.

Terminy marcowe: 7, 14, 21, 28.

Zajęcia odbywać się będą na scenie Teatru oraz w salach dydaktycznych.

Więcej informacji udziela Joanna Wiśniewska, tel.511 92 39 15


Zasady rekrutacji: Zgłoszenia należy nadsyłać na adres biuro@teatrdom.pl z dopiskiem „Warsztaty, grupa młodsza” lub „Warsztaty, grupa starsza”. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika, wiek, numer telefonu opiekuna.

Organizator pozostawia sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników.

O przyjęciu do grupy decyduje termin dokonania wpłaty.
Ilość miejsc ograniczona.

Joanna Wiśniewska - aktorka teatralna i logopeda. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Łódzkiego na wydziale logopedia ogólna z logopedią medialną.

Gościnnie ma/miała okazję współpracować m.in z Teatrem ARLEKIN im. Henryka Ryla w Łodzi, w którym gra/grała w takich spektaklach jak ''Szóste CUDZOŁÓŻ! Plastyczny Thriller Erotyczny'', ”DekAmore”, ''Straty/Nadmiary'' czy ''Księga Dżungli'' oraz z Teatrem Muzycznym w Łodzi, gdzie występuje w spektaklu ‘’Prawy do Lewego’’.

Artystka wielowymiarowa.

MOCNA – bardzo dobrze czuje się w ruchu i tańcu (Eksploruje m.in. pole dance, a kiedyś również hip-hop i taniec współczesny).

PRECYZYJNA – z dokładnością potrafi egzekwować właściwe ustawienie języka u swego kursanta czy podopiecznego by wypracować należytą dykcję.

DELIKATNA – ma cierpliwość nawet do najmłodszych istot, które uczestniczą w jej warsztatach aktorskich.

ZORGANIZOWANA – poza zagraniem jednej z głównych ról w teledysku ”Nie tak bardzo nad morzem” zajęła się jego produkcją wykonawczą.

Jest zarówno uczestniczką wielu warsztatów aktorskich w tym np. ”Siena Summer School: Playing Identities: Migration, Creolization, Creation”, jak również instruktorką i organizatorką warsztatów teatralnych dla rozmaitych grup wiekowych, mi.in w PACZKA Centrum Artystyczne czy w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Laureatka ”Złotej Maski 2016 w nurcie OFF” za spektakl ''Zanikam'' zrealizowany w Teatrze ZAMIAST w Łodzi w ramach projektu Dotknij Teatru. Rok później współprodukowała i stworzyła rolę (mężczyzny z afazją wzroku) w spektaklu ”Straty/Nadmiary”, która została wyróżniona nagrodą – Największej Festiwalowej Osobowości podczas festiwalu OFF-Północna w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Jej wielką pasją jest śpiew i gra na ukulele – wykorzystuje te umiejętności nie tyko na scenie, ale również przy okazji prowadzonych warsztatów aktorskich.

Sprawdź także: