Jak zrobić łapacz snów

Dawniej marzanny były wykonywane z kory wierzbowej. Z czasem Indianie zaczęli dodawać do nich koraliki, muszelki lub paciorki, które miały symbolizować zdrowie i pomyślność. Teraz jest więcej miejsca do manewrowania! Zanim zrobisz swój łapacz snów.

Podstawowa wersja girlandy składa się z metalowego pierścienia, na który można nawinąć gruby sznurek lub małą serwetkę w paski, a także piórka i koraliki w różnych kształtach. Brzmi to nieźle, ale warto wyjść poza wersję podstawową i stworzyć coś bardziej współczesnego, co będzie pasować zarówno do stylu etnicznego, jak i glamour.

Dopasowanie serwetki do obręczy

Krok pierwszy: spróbuj użyć serwetki, aby przycisnąć ją do obrączki. Upewnij się, że jest ona mniejsza niż obrączka. Musi pracować jak mała stokrotka i być napięta. Mamy już oficjalną serwetkę i obrączkę na serwetki: obrączkę i gotową. Mają one powtarzający się wzór oczek, przez które można przewlec i przekręcić. Jeśli robisz swoją własną, użyj tej samej nici do zrobienia oczek. Jeśli masz oficjalną serwetkę, dopasuj nić albo do koloru serwetki, albo do koloru obrączki na serwetkę.

Do wykonania opaski potrzebna jest gruba nić, którą można rozciągnąć i zawiązać wokół głowy po zakończeniu wycinania wzoru. Wykonasz w ten sposób kordonek, który utrzyma materiał wewnątrz wzoru. Odcinek nici należy okręcić wokół igły i przewlec przez oczko, aby utworzyć pierścień. Do wykonania pierścionka wielkości srebrnego naszyjnika potrzebne będzie około 60 cm nici. Zacznij od obrócenia nitki wokół noska, aż do jej całkowitego przejścia. Następnie skręć i przeciągnij materiał. Na koniec jeszcze raz owiń nić wokół kółka.

Można coś zaoszczędzić, jeśli użyje się innego rodzaju nici. Mam też inną opcję dla tych, którzy używają szycia. Gdy serwetka została przymocowana do obrączki, możesz użyć szydła, aby ukryć białe miejsce.

Przygotowanie zawieszki

Z pozostałych nici można zrobić wisiorek lub odpowiedni naszyjnik. Może to być poduszka lub po prostu wstążka.

Zdobienie łapacza snów

Kolejnym krokiem jest sposób, w jaki ja lubię eksponować te przedmioty, czyli dekoracje. Tutaj możesz puścić wodze fantazji. W moim przypadku przygotowuję wstążki i koronki na pożądaną długość, powtarzam czynność z koronkami i wstążkami, skręcając zbyt długie odcinki, a następnie przycinam kawałki do pożądanej długości. Zaczynam od koronki i skręcam ją w wybranych miejscach na brzegu, a następnie powtarzam czynność z tasiemkami, skręcając przygotowane odcinki ozdoby. Zaczynam od koronki i skręcam ją w wybranych miejscach na brzegu, a następnie powtarzam czynność z tasiemkami, skręcając przygotowane fragmenty dekoracji. Na skręconych odcinkach umieszczam wstążki w taki sposób, w jaki to robię.

Aby ozdobić swoje tkaniny ułatwić sobie przechowywanie, pomyśl o posiadaniu małych pudełek ozdobnym wieczkiem. Twoje dzieło możesz dokończyć na ręce i cieszyć się, póki jeszcze możesz. Jeśli chcesz dodać więcej koralików piórek, możesz to zrobić, używając 5 mm wstążki szyfonowej.

Co oznacza i skąd pochodzi łapach snów?

Zgodnie z wierzeniami starożytnych Indian, łapacz snów jest starożytnym amuletem chroniącym przed koszmarami. Można go kupić w sklepie lub łatwo wykonać w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne Wpisy

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Wróć Do Góry